Dönerde 1 Numara

Hakkımızda

1 Döner hakkında...

 

Hakkımızda

1 DÖNER

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren 1 DÖNER 2017 yılında İstanbul'da kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren, kurumsal firmalarda kurucu ve işletmecilik yaparak bünyemize kazandırdığımız 1 DÖNER, Avrupa standartlarında "Türkiye’nin en büyük döner fabrikası" ünvanına sahip olup; Türkiye'nin birçok il merkezlerinde ve yoğun olarak İstanbul ve ilçelerinde, çok sayıda şubemizle hizmet vermektedir.

1 DÖNER markası ve restoranları, diğer dönercilerden kendini farklı kılan konsept ve lezzetiyle "Türkiye’nin En İyi 10 Döner Salonu ve Restaurant" sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur. Firmamız 1 DÖNER A.Ş. markasının yanı sıra "Türkiye'nin il ve ilçelerinde en kaliteli lezzetler" konseptinde "Tavuk ve Et Döner" sektöründe farklı konsepti ile müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Dürüstlük insan ve güven olgusuyla misafirlerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin haklarını her durumda koruyarak tabiatımızı zarara uğratmadan modern çağın gerektirdiği hijyenik ve teknolojik yenilikleri en üst düzeyde kullanarak üretimimizi ve gelişimimizi sağlamaktır.

Misyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Türk kültürünün yöresel tatlarıyla harmanlanmış "Tavuk ve Et Döner" lezzetlerini sunarak mutlu anlara dönüştürüldüğü, tüm dünyadaki insanların ulaşabilecekleri lezzet duraklarımızın açılması ve Türk ekonomisinin lokomotif bir markası olmak.

  • Küstürülmüş her bir müşteri kaybedilmiş bir servettir...