Dönerde 1 Numara

Franchise Şartları

Hızla büyüyen bayi ağımıza dahil olun...

 

Franchise

Franchise Şartları

İŞLETMECİ OLACAK KİŞİDE ARANAN ÖZELLİKLER:

1 DÖNER olarak, gıda sektöründe bilgi sahibi olan, bayi açımı için gerekli yatırımı sağlayabilecek işletmeci adayları tercih edilmektedir.

LOKASYON SEÇİMİ:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlar, alışveriş merkezleri ve civarları, sinema salonu, okul, üniversite, lise, dershane yakınları ve hazır yiyecek tüketiminin devamlı tercih edildiği uygun ana arterler, restoran açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır.

YATIRIM ŞARTLARI:

2017 yılı itibari ile faaliyete geçen 1DÖNER, franchise için yatırım şartlarını planlarken, hem işletmeciyi hem de kendi markasının yayılmasını ön plana koymaktadır.

FRANCHISE SÜRECİ:

-İşletmeci, 1DÖNER bayii açmak istediği lokasyondaki dükkanın fotoğraflarını, internet aracılığı ile (whatsapp, e-mail) 1DÖNER'e gönderir.

-Keşif yapılarak, bayi için uygun olup olmadığı uzman ekibimiz tarafından karara bağlanır.

-Belirlenen lokasyondaki, belirlenen dükkanın uygunluğu durumunda işletmeci ile franchise sözleşmesi imzalanarak, ödeme planı oluşturulur.

BAYİ DESTEK HİZMETLERİ:

1 DÖNER işletmecilerine, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir. www.1doner.com internet sitemizde "Şubeler" başlığı altında ve sosyal medya hesaplarımızda bayinin tanıtımı muhtelif zamanlarda yapılır.

TEÇHİZAT ve HAFTALIK DESTEKLER:

1 DÖNER, yeni açılacak bayinin tüm tasarımsal ve donanımsal ihtiyaçlarını anahtar teslim olarak sunar. Konsept iç dekorasyon tasarımı, masa, sandalye, döner ocağı, bıçaklar, fritöz, soğuk içecek dolabı vb. tüm teçhizatlar 1DÖNER tarafından hazır hale getirilir ve işletmeciye teslim edilir.

Sarf malzeme olan ıslak mendil, menü kağıdı, menü, broşür, poşet vb. gibi ihtiyaçlar haftalık olarak 1DÖNER tarafından "1DÖNER- Dönerde 1 Numara" ifadesi ve logosuyla basılı olarak gönderilir.

FİZİKSEL ÖZELLİKLER:

Lokasyonu daha önceden belirlenmiş ve uygun olduğuna karar verilmiş dükkanın, en az 30m2 alana sahip olması gerekmektedir.

BAYİ KORUMA PROGRAMI:

1DÖNER, bayilerini korumak ve gelirlerinin azalmasına önlemeye yönelik olarak, 2 Km. çapında alan içerisine başka bir 1DÖNER bayii açılmasına izin vermez.

SORULARINIZ:

Franchise şartları hakkında detaylı bilgi ve sormak istedikleriniz için (0545) 621 81 81 numaralı 1DÖNER Franchise hattını arayabilirsiniz.